Third Nine-Week Honors Announced on the Zanesville Campus

All A’s- 

Sophomores

Destynie Birkhimer, Allison Hampton, Jenna Morris, Bradley Sheppard, Kassidy Wilson

 

Juniors

Tremaine Allen, Chloe Black, Chloe Brown-Bresett, Justin Danhauer, Lydia Davis, Samuel Gatrell, Corrina Gillogly, Breauna Greene, Darby Hedges, Heidi Henderson, Chad Kirkbride, Abigail McIntyre, Cassidy McKown, Vicki Miracle, Hannah Mitchell, Isabella Morrison, Trevor Owens, Brandi Post, Abigail Snurr, Nathan Stewart, Cole Stottsberry, Kenneth Thurman

Seniors

Benjamin Bruner, Trace Phillabaum, Hunter Thompson, Austin Anderson, Elizabeth Anderson, Destinee Barnes, Courtney Carpenter, John Chlovechok, Katlyn Clapper, Kayla Combs, Tyler DiLiberato, Paige Dobbins, Dakota Ehrnfield, Kaitlyn Ellis, Jacob Farley, Rebekah Gaus, Trevor Hayes, Beau Hiles, Ali Hillis, Cristal Jameson, Erik King, Karrie Kokensparger, Trace Lawyer, Madison Lowry, Tayler Lowry, Karter Luster, Hannah McMannis, Darci Price, Rebekah Rogers, Katelin Rutter, Shae Salyers, Kaleb Schwart, Samantha Shaw, Taylor Swartz, James Swingle, Tomara Taylor, Jena Thomas, Ondrea Umstott

Directors List- 

Sophomores

Kierra Beal, Conner Crabtree, Camiryn Frew, Kayla Guerrieri, Christopher Hursey, Anastasia Milligan, Tiffany Milligan, Gabrielle Robison, Jasmine Simpson, Angel Smith, Dakota Wisecarver

 

Juniors

Heather Abele, Samantha Adams, Cole Baker, Antione Brandon, Jacob Burkhart, Joezifien Burns, Andrea Byers, Emilie Clapper, Zachary Coble, Justin Colborn, Brandon Cowgill, Garrett Cummings, Pearson Cutlip, Makayla Davis, Carter Dosch, Hannah Eversole, Lindsey Farson, Nathan Flood, Duncan Gallis, Kurklynd Gard, Darren Gates, Haley Goehring, Jeremy Gohring, Samantha Grotegeer, Brittany Harmer, Tiffany Harter, Jaycob Hatfield, Jared Howell, Destiny Hutton, Sydney Joseph, Haley Kerns, Hayli Khune, Brooke Kullik, Clay Lashley, Alexandrea Lemley, Nathan Lepage, Ezra Lipstreu, Colton Michel, Logan Moore, Kendall Morris, Brett Murdock, Judd Palmer, Colten Porter-Pride, Victoria Robinson, April Rodeheaver, Kevin Roe, Cheyanne Roush, Broderick Rutledge, Felicia Salsburey, Destan Smith, Vincent Spiker, Brittany Stevens, Makayla Sweeney, Janessa Untied, Logan Untied, Kendal Westenbarger, A'Ishah Willey, Kyle Wilson

 

Seniors

Shelby Minton, Elmanuel Arnold, Darian Bickford, Paris Bowen, Lindsey Brennan, Collin Butler, Mason Clark, Jacob Cleary, Morgan Combs, Rebecca Cunningham, Jordan Dick, Mason Dozer, Hayden Dutro, Alan Farrell, Carter Flood, Austin Ford, Austin Gray, Spencer Grether, Ryan Hammersley, Abbigail Hampton, Dallas Hilleary, Brooklyn Hillis, Alexis Hummel, Jaden Johnson, Brooke Kaplinsky, Emily Kern, Braxton Keyosky, Dale Klingler, Laura Kronenbitter, Sydney LaRue, Alexis Luckett, Kenneth Martin, Matthew McKown, Ashley Mercer, Preston Miller, Matthew Mitchell, Destiny Moyer, Melanie Norton, Kayla Paul, Paige Peterson, Corbin Peyton, Jesse Prouty, Hannah Ramirez, Jennifer Richardson, Dillon Rosser, Kadijaha Ross-Hu, Emily Showman, Tara Smith, Hanna Warne, Hannah Westfall, Jennifer Wheeler, Dorian Whiting, Cameron Wilson, Kayla Wilson, Cheyenne Winchester, Austin Yingling, Jordan Zaleski

Honor Roll 

Sophomores

Bryson Collart, Nevaeh Holmes, Levi Huhn, Julie Ingram, Breanna Morris, Brianna Rambo, Tyler Thomas, Emily Uplinger

Juniors

Emilee Adams, Khiya Ashe, Kayla Bailes, Cody Baughman, Katlyn Beach, Bryce Bell, Kyle Bennett, Katelyn Block, Scott Bourff, Olivia Brewer, Morgan Brokaw, Ryan Brown, Chad Brownfield, Kendall Bryan, Tyler Burt, Christopher Conner, Trevor Cox, Kylie Curry, Slade Daniels, Faith Dressler, Jazsalynn Fox, Jasmine Glidden, Alexandria Gregg, Faith Hall, Trey Hammond, Hailey Hanning, Sofia Hernandez, Elayna Hoskinson, Garrett Huey, Mackenzie Hupp, Elizabeth Jones, Seth Jones, Kataya Lamar, Matthew Love, Sydney McGlumphy, Collin Miller, Michael Miller, Lane Mitchell, Kylee Moore, Alyson Newsom, Sydney Norris, Austin Osborn, Cecilia Overly, Kelsey Ray, Carson Rupe, Tiffany Severt, Rhiannon Sharrer, Cassandra Snack, Marissa Staker, Ethan Stickdorn, Mason Swope, Tyler Szoke, Elizabeth Taylor, Skylar Taylor, Ryan Thomas, Kendra Tice, Trenton Vickers, Alyssa Wallace, Nash Webb, Kaitlyn White-Rittenhouse, Hallie Williamson, Morgan Wilson, Skyler Wisecarver, Makayla Wisor, Alivia Worthy, Shiloh Yarger

Seniors

Brianna Adams, Zachary Baker, Chelsea Kerr, Timothy Prince, Cheyenne Shaffer, Natalie Spellman, Parker Wentland, Seth Anslow, Trevor Bennett, Bryce Bird, Thomas Booher, Brittney Botsford, Jared Bryan, Mariah Camp, Dante Crump, Nash Culbertson, Jacob DeLorenzo, Hunter Derwacter, Gage Devoll, Ashley Dingus, Brian Durst, Lyndsey Evans, Cody Finnell, Jace Finnell, Dominick Foreman, Lexxy Gilliland, Zackary Gillogly, Nathaniel Gyles, Derek Hall, Kassidy Hickman, James Hill, Trevor Hooper, Skyler Hottinger, Kyle Hughes, Jonny Hummel, Bay James, Sarah Johnson, Alexis Kneisley, Christopher Ludwig, Shawn McCleary, Jesse McCort, Jasmine McFarland, Colton Mettler, Evan Miller, Casey Moore, Jacob Mozena, Grace Norman, Parker Novaria, Brooklyn Oliver, Chase Osborne, Charles Parks, Taylor Parry, Chelsey Pattison, Heather Perez, Alexis Ragsdale, Jordan Riley, Jaiden Robinson, Kevin Rossiter, Ethan Rothacher, Katie Saft, Sebastian Scarborough, Justin Schneider, Ethan Schroeder, Darik Seabolt, Erica Sickles, Brodie Strate, Jordan Swartz, Terry Swartz, Caleb Taylor, Alexandria Tice, Christopher Tom, Elizabeth White, Reese Williams, Madison Wolfe

← BACK
Print This Article
View text-based website